Nie żyje Marcin Polus. Dziennikarz miał zaledwie 30 lat

W wieku zaledwie 30 lat, w środę 13 września, odeszła jedna z najjaśniejszych gwiazd opolskiego dziennikarstwa radiowego, Marcin Polus. Wiadomość o jego śmierci przekazała lokalna stacja radiowa Radio Doxa, z którą Polus był związany od wielu lat. Zmarły dziennikarz był znany z głębokiego zaangażowania w swoją pracę, gdzie służył mieszkańcom Opolszczyzny swym talentem i profesjonalizmem.

Fot. Warszawa w Pigułce

Marcin Polus był osobą, która w swojej krótkiej, ale intensywnej karierze, zdołała zyskać uznanie i szacunek zarówno wśród swoich kolegów z branży, jak i licznych słuchaczy. Jego sposób relacjonowania wydarzeń, empatia i umiejętność nawiązywania głębokich więzi z audytorium sprawiły, że stał się nieodłączną częścią radiowej rodziny w regionie.

Radio Doxa, jako miejsce, w którym Polus rozwijał swoje dziennikarskie skrzydła, jest zrozpaczona tą stratą. „Są takie chwile, które przychodzą nam, w życiu radiowej rodziny, wyjątkowo ciężko. Nad ranem zmarł nasz kolega Marcin Polus. Był z nami wiele lat, kochał swoją pracę i był zawsze dla naszych słuchaczy. Marcinie! Za wcześnie… tyle planów było jeszcze przed Tobą i nami. Będzie nam Ciebie brakowało…” – napisano w mediach społecznościowych rozgłośni.

Niestety, Marcin przegrał walkę z długą chorobą, która niemalże skradła go z życia w kwiecie wieku. To brutalne przypomnienie, jak kruche może być życie, nawet dla tych, którzy są pełni życia i energii.

Marcin Polus pozostawi po sobie spuściznę pełną pasji i profesjonalizmu. Jego wkład w dziennikarstwo Opolszczyzny będzie długo pamiętany, zarówno przez współpracowników, jak i przez słuchaczy, którzy codziennie towarzyszyli mu przez fale radiowe. Jego nieobecność zostawi znaczącą lukę, zarówno w radiowej wspólnocie, jak i w sercach wszystkich, którzy mieli szansę go znać.

W tych smutnych chwilach, wspólnota Opolszczyzny, wraz z całym zespołem Radia Doxa, składają kondolencje rodzinie i bliskim Marcina Polusa. Niech jego pamięć będzie wieczna, a jego wkład w lokalne media będzie inspiracją dla przyszłych pokoleń dziennikarzy.

Spoczywaj w pokoju, drogi Marcine. Jesteś teraz gwiazdą, która świeci najjaśniej na niebie radiowej Opolszczyzny.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]