Nietrzeźwy kierowca staranował przystanek. Jazdę transmitował na żywo w internecie

Do policyjnej celi trafił 27- letni kierowca chryslera, który staranował przystanek komunikacji miejskiej w Konstancinie- Jeziornie. Okazało się, że był on pod wpływem alkoholu, a całe zdarzenie było przez niego samego transmitowane online w Internecie.

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zostali pilnie wezwani na ulicę Mirkowską, gdzie miało dojść do zniszczenia przystanku komunikacji miejskiej.

Okazało się, że za sprawą zniszczenia stoi 27- letni kierowca chryslera, który nie zachowując zasad ruchu drogowego jadąc najprawdopodobniej z ogromną prędkością nie zapanował nad pojazdem i wjechał wprost w przystanek.

Przeprowadzone przez mundurowych badanie wykazało, że prowadził on pojazd w stanie nietrzeźwości. Miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Ponadto szybko ustalono, że swoją jazdę ulicami miasta, jak i wjazd w przystanek transmitował on online w Internecie.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Pobrana została krew na sprawdzenie, czy pojazd prowadził pod działaniem środków odurzających.

Policjanci z Konstancina- Jeziorny w policyjnym systemie informatycznym ustalili również, że 27- latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

W tym zdarzeniu na szczęście niewielkich obrażeń doznała 76- letnia kobieta oczekująca na autobus.

Po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty karne, nie tylko za prowadzanie pod wpływem alkoholu i bez uprawnień, ale również za sprowadzenie realnego zagrożenia w ruchu drogowym i zniszczenie mienia.

Autor: nadkom. Jarosław Sawicki/rm


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c