Nieznane miejsca: piękna podwarszawska Willa z 1930 roku [GALERIA]

Warszawski fotograf, Szary Burek znany jest z tego, że fotografuje mało znane lub trudno dostępne miejsca w Warszawie i jej okolicach. Ukazywał nam m.in. wnętrza budynku Prudential, odkrywał historię Szpitala Psychiatrycznego Zofiówka i ukrytego w gąszczu starego cmentarzyska zabytkowych samochodów. Teraz wybrał się do mało znanej, podwarszawskiej willi z 1930 roku.

Willa ukryta jest w jednej z podwarszawskich miejscowości, choć jej lokalizacja znana jest tylko Szaremu Burkowi. Jak twierdzi fotograf: „Celowo nie podaje lokalizacji, bo mogłoby to jej zaszkodzić, wandali i złomiarzy nie brakuje, więc jeżeli wiesz gdzie ona się znajduje, zachowaj to dla siebie. Willa wybudowana została w 1930 roku przez Stanisława Gąseckiego, właściciela fabryki produkującej lek na ból głowy.”

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego miejsca. Po więcej zapraszamy na oficjalny blog autora fotografii oraz jego fanpage, gdzie znajdziecie również wiele innych, ciekawych miejsc i obrazów!

Fot. Szary Burek

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.