Nocna akcja służb w metrze! Wbiegli do tunelu metra. 6 stacji było zamkniętych

Chwilę po północy na stacji Imielin do tuneli metra wtargnęły osoby nieuprawnione. Na czas działań wstrzymano ruch na 6 stacjach metra. Ostatecznie nikt nie został zatrzymany.

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Anna Bartoń rzecznik Warszawskiego Metra chwilę po północy służby dostały zgłoszenie o wtargnięciu osób nieuprawnionych w torowisko tunelu metra.

Po wyłączeniu napięcia wprowadzono zmienioną organizację ruchu, przeprowadzono sprawdzenie szlaku i wykonanie przejazdów testowych, następnie wznowiono ruch na całej linii.

Jak dodaje Anna Bartoń osoby, te nie zostały zatrzymane.

ZTM informował:

Utrudnienia w kursowaniu linii M1. 

W związku ze zdarzeniem na stacji metra Imielin zamknięte zostały stacje: Kabaty, Natolin, Imielin, Stokłosy, Ursynów, Służew. Metro linii M1 kursuje w pętli Wilanowska – Młociny – Wilanowska. Uruchomiono linię zastępczą „Z” kursującą na trasie: Metro Wilanowska – Rolna – Al. Harcerzy Rzeczypospolitej – Al. Komisji Edukacji Narodowej – os. Kabaty Przepraszamy za utrudnienia


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.