Od czwartku odholowano 393 samochody. Pamiętajcie o zakazach w związku ze szczytem NATO!

Od środy 6 lipca w Warszawie obowiązują zakazy parkowania pojazdów w miejscach objętych szczególną uwagą w związku ze szczytem NATO. Zakazami obejmowane są kolejne ulice, Straż Miejska apeluje, by kierowcy zwracali szczególną uwagę na znaki drogowe i nie parkowali pojazdów w miejscach objętych zakazami.

Fot. Pixabay. Grafika: Warszawa w Pigułce

Fot. Pixabay. Grafika: Warszawa w Pigułce

Ze względu na wymogi organizacyjne szereg ulic zostało objętych zakazem zatrzymywania się (B-36) z tabliczką (T-24) informującą o usunięciu pojazdu na koszt właściciela. Pozostawione pojazdy zostaną usunięte na parkingi strzeżone. Mieszkańcy ulic objętych zakazami proszeni są o przeparkowanie samochodów przed wprowadzeniem ograniczeń w parkowaniu pojazdów.

Od początku obowiązywania obostrzeń do godziny 7.00 w piątek 8 lipca strażnicy interweniowali w związku z naruszeniem zakazów parkowania 475 razy, podejmując procedurę odholowywania pojazdów w 393 przypadkach. Tylko w ciągu jednej doby, od 7.00 rano w czwartek do piątkowego poranka Straż Miejska odnotowała 275 interwencji związanych ze złamaniem zakazu, odholowując 201 samochodów.

Listę ulic objętych zakazem, znajdziecie w naszym artykule.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c