Od lat wciela się w postać „Doktora Koziełły”, dziś sam potrzebuje pomocy. Nowotwór odbiera mu życie!

Andrzej Strzelecki, aktor od lat wcielający się w rolę Doktora Koziełły w serialu „Klan”, walczy z nowotworem, który każdego dnia pozbawia go sił i zdrowia. Jak przyznał aktor, choroba bardzo mocno odcisnęła piętno na jego codziennym funkcjonowaniu. 

fot. Wikipedia

 

Andrzej Strzelecki – były rektor i wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie, znany jako wieloletni odtwórca roli doktora Koziełły w serialu „Klan”, zmaga się z nieoperacyjnym rakiem płuc i oskrzeli.

Jedyną szansą jest leczenie, którego koszt wynosi 1,5 miliona złotych. Jak zaznacza jego córka, aby móc skutecznie pomóc ojcu, leczenie musi rozpocząć się jak najszybciej.

Andrzej Strzelecki opowiedział o swojej chorobie w opublikowanym filmie, opisując, jak wiele wysiłku musi podjąć każdego dnia. Jak podkreślił, najgorsza jest bezsilność i to, że w wyniku postępującej choroby z dnia na dzień coraz bardziej przestaje być sobą.

Jak możemy pomóc? Wystarczy udać się na poniższą stronę i zasilić konto dobrowolną kwotą:

https://www.facebook.com/donate/1596589273841849/1596589320508511/

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c