Odnaleziono ciało w Wiśle – prokuratura sprawdza czy to zaginiony Tomasz Miller

Miesiąc temu wraz z czytelnikami dołączyliśmy się do akcji poszukiwań Tomasza Millera (http://warszawawpigulce.pl/zaginal-tomasz-miller/).

Tomasz-Miller

 

Dziś w nocy otrzymaliśmy smutną wiadomość od jednego z naszych czytelników:

Ze smutkiem muszę poinformować, że otrzymaliśmy wczoraj od rodziny Tomka Millera wiadomość o jego śmierci. Ciało zostało znalezione w nurcie Wisły 28 kwietnia. Dziękuję za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o poszukiwaniach i proszę o usunięcie z postów na faceboooku numerów kontaktowych Państwa Millerów bądź całych wpisów, by oszczędzić im nieprzyjemności związanych z kolejnymi telefonami.

Sprawę zbadaliśmy. W rozmowie z Warszawą w Pigułce Edyta Adamus z  biura prasowego Komendy Stołecznej Policji powiedziała:

„Nie można jednoznacznie potwierdzić tożsamości znalezionej osoby. Śledztwo prowadzi prokuratura, która zleciła badania DNA. Wyniki badania będą znane w piątek”.

Wiadomość pojawiła się dziś w nocy w postach na stronę na Facebooku Warszawy w Pigułce i zapewne nie tylko u nas. Do czasu wyników badań radzimy odnieść się do niej z rezerwą.

 

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.