PILNE! Stołeczna policja poszukuje zaginioną 14-latkę

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Wesoła poszukują zaginionej 14-letniej Mai Migdał. Dziewczynka 8 czerwca 2021 r. ok. 7.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczynki prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami z komisariatu tel. (47) 723-24-21 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]

Fot. KSP

Funkcjonariusze z komisariatu w Wesołej prowadzą poszukiwania 14-letniej Mai Migdał.

Dziewczynka ma 160 cm wzrostu, sylwetka średnia, oczy niebieskie, włosy długie proste, ciemny blond, nos normalny, uszy przylegające.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: blizna ok.12 cm po wypadku na lewym udzie, blisko pachwiny.

W chwili zaginięcia ubrana była w krótkie czarne spodenki, czarną koszulkę prawdopodobnie z białym napisem, czarne obuwie sportowe, miała czarny plecak.

Zaginiona 08.06.2021 r. opuściła miejsce zamieszkania o. godz.7.00, nie dotarła do szkoły, do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu dziewczynki prezentowanej na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w jej odnalezieniu proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu w Wesołej tel. (47) 723-24-21 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c