Policja ściga go od 6 lat. „W związku z przestępstwem z art. 297 kk”

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują Daniela Borkowskiego, który podejrzewany jest o przestępstwo z art. 297 kk.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Mężczyzna ścigany jest na podstawie Listu Gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Praga Północ w tymczasowego aresztowania. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 lub pod numerem tel. (22) 603 87-50, (22) 603 86 69.

Daniel Borkowski s. Ryszarda poszukiwany jest na podstawie Listu Gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Praga Północ w celu tymczasowego aresztowania w związku z przestępstwem z art. 297 kk.

Poszukiwania mężczyzny trwają od kwietnia 2013 roku. Dla funkcjonariuszy ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt pod numerem telefonu (22) 603 87 50, (22) 603 86 69 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: [email protected]

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c