Poród w autobusie Flixbus. Dziecko dostanie fantastyczny prezent od firmy!

Kiedy pisaliśmy o porodzie w autobusie Flixbus, wielu z naszych Czytelników pytało nas czy dziecko może liczyć na nietypowy prezent od firmy. Okazało się, że tak.

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło w autobusie z Paryża do Warszawy. Poród zaczął się na wysokości Poznania.

Jedna z pasażerek poinformowała kierowców, że Pani w ciąży zaczęła rodzić. Drugi kierowca natychmiast zadzwonił na numer alarmowy, aby zamówić karetkę na dworzec w Poznaniu, do którego pozostało niecałe 20 minut drogi. W międzyczasie 3 inne pasażerki zaopiekowały się ciężarną. Młody pasażer był szybszy i przyszedł na świat na pokładzie zielonego autobusu tuż przed dotarciem do przystanku.

Na dworcu służby medyczne przejęły opiekę nad pasażerką i bezpiecznie przetransportowali mamę z dzieckiem do szpitala. Kierowcy natomiast zabezpieczyli miejsce porodu i dokończyli kurs.

Zapytaliśmy firmę czy dziecko może liczyć na upominek. Biuro prasowe Flixbusa przyznało, że szczegóły są jeszcze w trakcie przygotowywania, ale dziecko otrzyma darmowe przejazdy aż do 18 roku życia. To fantastyczny prezent! Rodzicom życzymy wszystkiego dobrego, a Flixbusowi gratulujemy kierowców.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.