Potrącił na schodach 7-letniego chłopca. Policja publikuje wizerunek

O sprawie pisaliśmy już wcześniej. Teraz policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące naruszenia czynności narządu ciała. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia czynności narządu ciała.

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia tego roku na schodach ruchomych stacji metra Warszawa Centrum. Nieznana dotąd osoba wchodząc potrąciła prawdopodobnie 7-letniego chłopca, który na skutek tego upadł i doznał obrażeń ciała

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 28 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.