Powstał nowy, największy w Polsce tego typu aquapark!

W Energylandii w Zatorze otwarto duży kompleks zjeżdżalni wodnych, ślizgawek oraz niewielkich i średnich zabawek dla dzieci i młodzieży. Całość zajmuje niemal 5 ha i jest częścią większego kompleksy, który stanowi największy tego typu aquapark w Polsce.

Fot. Materiały prasowe

Teren liczący niemal 2 hektary. Całkowita powierzchnia basenów wynosi aż 3790 m2. W Exotic Island znajdziecie brodzik dla dzieci o głębokości 30 cm i rozmiarze 1267 m2, a także dużo większą nieckę o powierzchni 2523 m2 i głębokości 140 cm.

Na wspomnianej konstrukcji będziemy zjeżdżać z wysokości wynoszącej aż 12 m, czyli tyle co czterokondygnacyjny budynek. Dzięki temu podczas zjazdu osiągniemy naprawdę sporą prędkość. Wszelkie zakręty pokonamy bardzo szybko, a to sprawi, że jazda będzie dość intensywna. Poza zjeżdżalniami znajdziecie tam również armatki wodne, koła młyńskie, wylewki oraz duże i małe wiaderka.

Fot. Materiały prasowe

Ponadto w Exotic Island przygotowano specjalny obszar dla najmłodszych, czyli zachwycającą Strefę Malucha.  Pełni ona integralną całość z tropikalnym placem zabaw FUNKY MONKEY. Dzieci będą się tam bawić pośród niewielkich, wymyślnych zjeżdżalni i różnorodnych zabawek tryskających wodą. Wszystko ma się odbywać w wyjątkowo bezpiecznych warunkach, bo głębokość basenów w tym obszarze nie przekracza 20 cm.

W nowej części wodnej znajdzie się również strefa dla dzieci starszych. Na tym terenie będą się one bawić, jednakże głębokość wody nieprzekraczająca 20 cm sprawia, że jest to powierzchnia bezpieczna dla osób w każdym wieku. Będzie tam można postrzelać z armatek wodnych do kokosów poruszanych ruchem strumienia wody, a także pobawić się pod palmami kołami młyńskimi oraz wiaderkami przelewowymi.

Fot. Materiały prasowe

W 2016 roku w Energylandii odkryto wodną strefie, której dzisiejsza nazwa to Big Milk Water Park.

Po dwóch latach jej funkcjonowania obszar ten powiększył się o część Tropical Fun z 14 zjeżdżalniami dostosowanymi pod względem ekstremum dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jak pisze sama Energylandia, cała kraina wodnej zabawy znów się powiększy i będzie naprawdę olbrzymia. Od tej pory do dyspozycji będzie aż 19 fenomenalnych zjeżdżalni różnego typu. Oprócz nich Water Park będzie oferował 5 basenów o głębokości od 20 do 140 cm. Łączny ich rozmiar wyniesie aż 5590 m2! W strefie wodnej znajdziecie oczywiście prawdziwą piaszczystą plażę i 4000 leżaków. A to wszystko na ogromnej powierzchni liczącej ponad 46000m2, czyli niemal 5 hektarów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c