Ryanair wydaje ostrzeżenie: „Potencjalne zakłócenia lotów do/z Polski”

Linie lotnicze Ryanair wydały oficjalne ostrzeżenie dla pasażerów dotyczące potencjalnych zakłóceń w ruchu lotniczym do i z Polski. Przewidywane komplikacje są spowodowane prognozowaną słabą widocznością w dniach 10-11 lutego.

Fot. Warszawa w Pigułce

Potencjalne zakłócenia lotów do/z Polski (10- 11 lutego) z powodu słabej widoczności.

Pasażerowie podróżujący do/z Polski w sobotę 10 – 11 lutego powinni sprawdzać w aplikacji Ryanair najnowsze informacje na temat swojego lotu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane przez warunki pogodowe, na które Ryanair nie ma wpływu i które dotyczą wszystkich linii lotniczych obsługujących loty do/z Polski w sobotę 10 – 11 lutego” – czytamy w komunikacie linii Ryanair.

Sprawdź Status Lotu w Aplikacji

Ryanair zaleca wszystkim podróżnym, którzy mają zaplanowane loty do lub z Polski w nadchodzący weekend, aby na bieżąco śledzili status swoich rejsów za pomocą aplikacji mobilnej przewoźnika. Ta rekomendacja wynika z troski o komfort i bezpieczeństwo klientów, którzy mogą napotkać trudności związane z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Przeprosiny i Wyjaśnienia

Przewoźnik przekazał przeprosiny za wszelkie niedogodności, które mogą wyniknąć z tych warunków pogodowych. Podkreślono, że takie zjawiska pogodowe są niezależne od linii lotniczych i wpływają na wszystkie firmy obsługujące loty do i z Polski w tym okresie.

Działania Podjęte przez Ryanair

Ryanair informuje, że dokłada wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ pogody na plany podróży swoich klientów i zapewnia, że bezpieczeństwo pasażerów jest ich priorytetem. Zespół Ryanair będzie na bieżąco monitorować sytuację i dostosowywać operacje lotnicze do aktualnych warunków.

Mimo że linie lotnicze nie mają wpływu na warunki pogodowe, Ryanair zobowiązuje się do informowania swoich klientów o wszelkich zmianach w rozkładzie lotów i potencjalnych opóźnieniach. Pasażerowie powinni być przygotowani na możliwe zakłócenia i planować swoje podróże z odpowiednim wyprzedzeniem, śledząc komunikaty linii oraz aktualizacje w aplikacji Ryanair.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]