Samochód osobowy wjechał w drzewo. Nie żyją dwie osoby. Kierowca wypadł z pojazdu

Do tego tragicznego wypadku doszło około godziny 1 w nocy na drodze krajowej numer 63 na trasie  Sterdyń-Zembrów (pow. sokołowski), gdzie samochód osobowy wjechał w drzewo. Niestety dwie osoby zginęły na miejscu.

Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej, strażacy zastali dramatyczny widok. Samochód osobowy marki Skoda po uderzeniu i „ścięciu” drzewa przerwał się niemalże na pół.. w mocno zniszczonym samochodzie znajdował się pasażer bez funkcji życiowych, natomiast kierowca pojazdu na skutek uderzenia wyleciał z samochodu i znajdował się w pobliskim polu.

Działania strażaków zostały podzielone, cześć strażaków przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych robili dostęp do zakleszczonego mężczyzny, natomiast inni strażacy skupili się na reanimacji poszkodowanego kierowcy oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu go oraz zablokowaniu ruchu w miejscy zdarzenia.

Po wydostaniu z pojazdu osoby poszkodowanej, niezwłocznie przystąpiono do jej reanimacji

Niestety przybyły na miejsce lekarz z zespołami ratownictwa medycznego stwierdził zgon, dwóch osób podróżujących samochodem” – informuje portal Samochody Ratownicze

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący skodą na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo.

Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Na miejscu wypadku pracowały 4 zastępy straży pożarnej, policja, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz prokurator.

Źródło: Samochody Ratownicze

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c