Seria tragicznych wypadków na Mazowszu. Nie żyje 6 osób. Powód – burza śnieżna

6 osób zginęło w kilkadziesiąt minut w wypadkach na terenie Mazowsza. Jak informuje policja wszystkie wypadki były spowodowane gwałtowną burzą śnieżną.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Dzisiejsza pogoda nie sprzyjała kierowcom. Śnieg znacznie ograniczał widoczność doszło do licznych kolizji i wypadków. Na terenie Warszawy nie odnotowano poważniejszych zdarzeń. Niestety inaczej wyglądało to w innych miejscowościach na Mazowszu.

Do najtragiczniejszego wypadku doszło na drodze krajowej nr 7 w okolicach Mławy, gdzie doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z ciężarówką. Po zderzeniu osobówka stanęła w płomieniach. Trzy osoby podróżujące samochodem osobowym zginęły na miejscu.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 627 w okolicach Ostrowi Mazowieckiej, gdzie także doszło do zderzenia czołowego, tym razem ciężarówki z busem. Na miejscu zginął kierowca i pasażer busa.

Trzeci tragiczny wypadek wydarzył się koło Ostrołęki, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła kierująca toyotą kobieta.

Czwarty wypadek wydarzył się w Sochaczewie, gdzie na przejściu dla pieszych przez ciężarówkę została potrącona 14-latka. Dziecko śmigłowcem LPR zostało przetransportowane do szpitala.

Do piątego wypadku doszło w Warszawie na stacji PKP Płudy, gdzie 14-latka poślizgnęła się i wpadła między peron, a ruszający skład SKM. Dziewczynka z obrażeniami głowy została zabrana do szpitala. 

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.