Śmiertelne potrącenie mężczyzny przez pociąg Pendolino!

W Piastowie (pow. pruszkowski) przy ulicy Szarych Szeregów na wysokości trasy S2 pociąg Pendolino relacji Warszawa-Kraków potrącił śmiertelnie mężczyznę, który przechodził w miejscu niedozwolonym.

Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Ruch pociągów na jednym z torów jest wstrzymany.

SKM informuje:

UTRUDNIENIA W RUCHU

AKTUALIZACJA INFORMACJI Z GODZ. 9:30

Szanowni Państwo,

z powodu potrącenia człowieka przez pociąg PKP Intercity, po torach dalekobieżnych na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków wystąpiła całkowita przerwa w ruchu wszystkich przewoźników.

W związku z tym, wszystkie pociągi dalekobieżne do odwołania na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków będą kierowane przez tory podmiejskie. Z tego powodu, pociągi SKM linii S1 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 60 minut. Ponadto, pociąg SKM linii S1:

– nr 99318/9 ze stacji Otwock (odjazd o godz. 9:08) do stacji Pruszków został odwołany na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków,
– nr 99522/3 ze stacji Pruszków (odjazd o godz. 10:16) do stacji Otwock został odwołany na odcinku Pruszków – Warszawa Zachodnia.

Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury, spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c