Śmiertelne potrącenie pieszego przez pociąg na Ochocie

Na wysokości Placu Zawiszy doszło do potrącenia osoby postronnej na torowisku. Niestety nie udało się jej uratować. Na miejsce jedzie prokurator.

ZTM informuje:

Utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM S3 i KM RE3, RL.

22:10

Z powodu zdarzenia na szlaku Warszawa Zachodnia > Warszawa Centralnapociągi SKM linii S3 oraz KM linii RE3RL zostały przekierowane przez stacje: Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion.

Możliwe opóźnienia, odwołania, skrócenia pociągów w/w linii.

Wprowadzono do odwołania wzajemne honorowanie biletów KM ZTM w pociągach KM SKM na trasie Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia w obu kierunkach.

SKM:

POTRĄCENIE OSOBY POSTRONNEJ

Szanowni Państwo,

z powodu potrącenia osoby postronnej przez pociąg PKP Intercity w pobliżu stacji Warszawa Centralna, na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna występują utrudnienia w ruchu pociągów wszystkich przewoźników.

Pociąg SKM linii S3 nr 99650/1 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 22:08) do stacji Legionowo Piaski pojedzie przez podmiejską linię średnicową i przystanek Warszawa Śródmieście, z zatrzymaniem na każdym przystanku.

Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury – spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c