Śmigłowiec, 2 policyjne psy tropiące, 5 psów poszukiwawczych, 3 quady. Ogromna akcja poszukiwawcza pod Warszawą

Wczoraj informowaliśmy o zaginięciu 26-latka, którego życie i zdrowie jest zagrożone. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi. Przez kilka godzin były prowadzone działania poszukiwawcze. Brało w nich udział kilkudziesięciu policjantów oraz strażaków. Do pomocy użyto śmigłowca, 2 policyjnych psów tropiących, 5 psów poszukiwawczych, 3 quadów. Wieczorem, na terenie kompleksu leśnego, policjanci odnaleźli mężczyznę, który trafił do szpitala.

W czwartek o 13:15 do dyżurnego komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o 26-latku ze Stanisławowa w gminie Leoncin, który opuścił miejsce swojego zamieszkania, a jego zdrowie i życie są zagrożone.

Na miejsce natychmiast udali sie funkcjonariusze policji, którzy wszczęli poszukiwania za zaginionym mężczyzną. W działaniach brało udział kilkudziesięciu policjantów nowodworskiej komendy, drużynka z oddziałów prewencji komendy stołecznej policji, przewodnicy psów służbowych,  kilkudziesięciu strażaków państwowej straży pożarnej z  Nowego Dworu Mazowieckiego oraz druhowie z okolicznych, ochotniczych straży pożarnych, 5 ratowników wraz z psami z grupy ratowniczo-poszukiwawczej, śmigłowiec black hawk, 3 quady straży pożarnej.

Przez kilka godzin na miejscu trwały intensywne działania poszukiwawcze za zaginionym 26-latkiem. Prowadzone były głównie w trudnym, leśnym terenie. Wszystkie służby z zaangażowaniem pracowały, aby odnaleźć mężczyznę.

O 19:40 funkcjonariusze policji zauważyli 26-latka na terenie kompleksu leśnego w Starej Dąbrowie, w gminie Leoncin, kilkanaście kilometrów od miejsca jego zamieszkania.

26-latek natychmiast trafił pod opiekę medyczną i został przewieziony do szpitala.

Dzięki szybkiej i sprawnej pracy policjantów oraz strażaków udało się uratować ludzkie życie, a cała sprawa  znalazła swój szczęśliwy finał.

Źródło: Policja


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c