Starszy człowiek w nocy wyszedł z mieszkania i ślad po nim zaginął [ZAGINIĘCIE]

Policjanci Komisariatu Policji w Wieliszewie poszukują zaginionego 63-letniego Wojciecha Sadowskiego. Mężczyzna 22 października 2019 roku, w nocy między 2.00 – 4.00 wyszedł z miejsca zamieszkania w Krubinie i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Fot. policja

Policjanci z Komisariatu Policji w Wieliszewie  prowadzą poszukiwania 63-letniego  WOJCIECHA SADOWSKIEGO.

Mężczyzna ma ok. 185 cm wzrostu, średnia budowa ciała, włosy krótkie koloru siwego, widoczne zakola, wąsy koloru siwego.

W dniu zaginięcia 63-latek ubrany był sweter koloru beżowego, spodnie dresowe koloru czarnego i obuwie typu klapy w kolorze czarnym.

Zaginiony we wtorek, 22 października br. między 2.00 – 4.00  wyszedł z miejsca zamieszkania w Krubinie. Do chwili obecnej 63-latek nie wrócił, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wieliszewie, tel. (22) 782-30-77  całodobowo lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.