Startuje oficjalna zbiórka pieniędzy dla Borkosia i jego rodziny! Na życzenie widzów

Na życzenie widzów Marcina Borkowskiego „Borkosia” powstała oddzielna oficjalna zbiórka dla jego rodziny oraz na dalsze leczenie po wyjściu ze szpitala. Marcin przechodzi dziś aktualnie kolejną poważną operację. Wciąż jest w śpiączce farmakologicznej, w której będzie jeszcze kilka dni.

Borkoś w akcji. Archiwum Łukasz/ Warszawy w Pigułce

Bliski naszemu sercu Ratownik Medyczny, kierowca MotoAmbulansu – Marcin BORKOŚ Borkowski uległ wypadkowi i utrzymywany jest w śpiączce farmakologicznej. Jego stan lekarze określają jako ciężki, ale stabilny.

https://pomagam.pl/borkos?fbclid=IwAR2qY94ooO5U3LEkUNIbZO_ZeHvy8neVadQ555t86epIh4htl295MoOxOl8

Borkoś, który od lat pomagał innym, dziś sam potrzebuje pomocy!

„Ratownictwo Medyczne to moja pasja. Patrolując ulice Warszawy wyjątkowym MotoAmbulansem pomagam ludziom w stanie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia oraz dzielę się wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.” – tak przed wypadkiem mówił o swojej pasji, czyli ratowaniu ludzkiego życia. Promował pierwszą pomoc oraz dokumentował działalność MotoAmbulansu na popularnym kanale YouTube, BORKOŚ.

Jako rodzina i przyjaciele Marcina prosimy o każdą pomoc. Nawet najmniejsze wsparcie finansowe pomoże w powrocie do zdrowia. Przed BORKOSIEM ciężkie operacje oraz długa rehabilitacja.

Nie można przewidzieć przyszłości. Wierzymy jednak, że dobro wraca, a Marcin już niedługo będzie z nami!

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli!

Rodzina i przyjaciele.

Dodatkowo możecie też wspierać jego Patronite! https://patronite.pl/motoambulans


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c