Studenci się ucieszą. Otwarcie Biblioteki Uniwersyteckiej już w poniedziałek!

Już w najbliższy poniedziałek, 18 maja, po dłuższej przerwie spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi, zostanie otwarta Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Warszawskiego.

Biblioteka Uniwersytecka ponownie otwiera się na studentów, doktorantów oraz wszystkich tych, którym brakowało kontaktu z instytucją oraz pokaźnym zbiorem książek.

Już za 3 dni nastąpi oficjalne otwarcie biblioteki, lecz na zasadach dostosowanych do aktualnej sytuacji epidemicznej. Co oznacza to w praktyce?

Przede wszystkim na chwilę obecną niemożliwe będzie zapisanie się i wyrobienie karty bibliotecznej, jeśli nie jest się studentem, słuchaczem, doktorantem bądź pracownikiem naukowym Uniwersytetu Warszawskiego.

Po drugie, zmodyfikowany został limit wypożyczanych książek. Ponadto, zostanie wprowadzona 5-dniowa kwarantanna dla wszystkich książek, które czytelnik zwróci po zakończonym okresie wypożyczenia.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie biblioteki:

https://www.buw.uw.edu.pl/wypozyczenia-i-skanowanie/?fbclid=IwAR2MFpUfNYDh5nCSSjAp3-_GoClzZ1_8osDBorUEiZDoma33_3s9FIWMWwQ

 

 

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]