Syn szefa drukarni obraża kobiety, niepełnosprawnych i… taguje nas na facebooku. „Dawajcie facetom w du*e”

Wczoraj publikowaliśmy skandaliczną wypowiedź szefa drukarni. Odpowiedzią na nasz artykuł był wpis syna szefa drukarni utrzymany w jeszcze bardziej skandalicznym tonie. Dodatkowo Pan Krzysztof otagował nas na Facebooku. Liczy widocznie na odpowiedź, oto więc i ona. Zarówno wpis, jak i konta Krzysztofa Szatana Szumińskiego nie znajdziemy już na Facebooku. Ukrywa on się pod innym nickiem: Michał Kowalski.

Fot. Tomasz Kacprzak / tablica boczna Warszawy w Pigułce / Profil Krzysztofa Szumińskiego

Fot. Tomasz Kacprzak / tablica boczna Warszawy w Pigułce / Profil Krzysztofa Szumskiego

Wpis jest kontynuacją genialnych wynurzeń jego ojca, który powiedział, że płodzenie dzieci niepełnosprawnych jest bezsensem. Syn zaapelował więc do wszystkich kobiet, aby, delikatnie mówiąc, uprawiały seks analny, by uniknąć „niechcianych ciąż ze swoimi bękartami. Takimi niepełnosprawnymi, daunami i cała resztą cholery bez rączek”.

Pan „Kowalski” przeprosił za poprzedni wpis i napisał, że wcale tak nie myśli. Dopiero teraz jednak zobaczy co to znaczy burza w mediach. Jego „wyczyny” opisały bowiem najważniejsze media w kraju. A taka „reklama” nie wróży dobrze rodzinnemu interesowi.

Ponieważ wpis był skierowany do nas jesteśmy zobligowani odpowiedzieć. Oto więc nasze stanowisko: po pierwsze gównoburza pisze się razem. Po drugie, tag powinien brzmieć #warszawawpigulce. Po trzecie jak się już kogoś obraża to najlepiej upewnić się, że nie czyta tego cały świat. I wreszcie po czwarte: pamiętaj, że los bywa przewrotny.

Jest i dobra strona medalu! Od tej pory nie będziesz potrzebował słomki w fast foodzie. Będziesz mógł wyciągać ją z butów!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c