Tajemnicze zaginięcie 18-letniego Dominika. Ostatni raz widziany był w Warszawie

Wydział kryminalny pruszkowskiej komendy poszukuje 18-letniego Dominika Wróblewskiego, który w dniu 12 grudnia 2020 roku wyszedł z domu w Piastowie i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek wie, gdzie może przebywać zaginiony proszony jest o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie lub najbliższej jednostki Policji.

Fot. KSP

W dniu 12 grudnia 2020 roku o godzinie 18.00 mężczyzna wyszedł z domu w Piastowie. Około godziny 1.00 w nocy 13 grudnia 2020 roku, był widziany w Warszawie w okolicy ul. Al. Krakowska 291.

Zaginiony  do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

Rysopis:

wiek 18 lat,

wzrost – 170 cm.,

szczupła budowa ciała,

włosy ciemny blond , boki krótkie, góra dłuższa,

oczy zielone,

nos szeroki.

W dniu zaginięcia ubrany był w :

niebieską bluzę z kapturem,

kurtkę koloru granatowego z żółtym znaczkiem po lewej stronie,

spodnie dresowe ciemne,

buty sportowe.

 

Ktokolwiek zna jej miejsce pobytu lub posiada inne informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego  proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie ul. Kraszewskiego 8,  telefonicznie: 47 72 46 -2013, za pośrednictwem poczty elektronicznej : oficer .prasowy. [email protected]  lub najbliższą jednostką Policji pod numer 112.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c