Tak wyglądała otwarcie pierwszego Primarka w Polsce [WIDEO]

Ogromna kolejka klientów utworzyła się przed pierwszym Primarkiem w Polsce. W sklepie znajduje się duża ilość klientów. Pozostali czekają na zewnątrz i są wpuszczani po kolei.

Nowy sklep zajmuje 3 660 mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach i prezentuje najnowszy, nowoczesny koncept sklepów Primark. W środku znajduje się 30 kas i 35 przymierzalni oraz bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi.

Maciej Podwojski, sales and operations manager w Primark Polska powiedział:

Cieszę się, że możemy wreszcie otworzyć drzwi pierwszego sklepu Primark w Polsce i zaoferować „niesamowitą modę w niesamowitych cenach” klientom z Warszawy oraz spoza stolicy. Chciałbym z tego miejsca podziękować całemu naszemu zespołowi, który ciężko pracował, abyśmy mogli jutro przywitać naszych klientów i umożliwić im zakupy w bezpiecznym dla wszystkich środowisku.

Sklep w Galerii Młociny to 382 lokalizacja sieci Primark, która działa na 13 rynkach. Primark po raz pierwszy wszedł na rynek Europy Środkowo-Wschodniej w 2019 roku, otwierając sklep w Lublanie w Słowenii. Firma ogłosiła także dalsze plany ekspansji w regionie – planowane jest otwarcie drugiego sklepu w Polsce w 2021 roku w Poznaniu, dwóch sklepów w Czechach – w Pradze w 2020 roku i w Brnie w 2022 roku oraz sklepu w Bratysławie na Słowacji w 2022 roku.

Godziny otwarcia sklepu w Galerii Młociny:

poniedziałek – sobota: 10:00 – 22:00

niedziela: 10:00 – 21:00


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c