Tłumy warszawiaków na pokazie w Multimedialnym Parku Fontann. Mamy nagranie! [WIDEO]

Z roku na rok coraz więcej warszawiaków przychodzi na pokazy w Multimedialnym Parku Fontann. Nagraliśmy dla Was pokaz i wczorajsze fajerwerki, ale mimo to zachęcamy do odwiedzin i zobaczenie spektaklu na żywo. Jest naprawdę świetne i żadne, nawet najwyższej jakości nagranie nie odda tego, co się tam przeżywa!


W Multimedialnym Parku Fontann nie zabrakło również akcentu związanego z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji został przygotowany film, który pojawił się na ekranie wodnym jako element pokazu. Szczegóły w naszym artykule.

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann to już stały punkt programu letnich weekendowych wieczorów w Warszawie. Spektakle wyświetlane na ekranie wodnym co roku przyciągają tłumy warszawiaków oraz polskich i zagranicznych turystów. W zeszłym sezonie widownia liczyła około miliona osób.

Pokazy:
1, 2, 3 maja (wtorek, środa czwartek), godz. 21.00,
4, 5 maja (piątek, sobota), godz. 21.00,
Od 11 maja do 11 sierpnia (w piątki i soboty), godz. 21.30,
Od 17 sierpnia do 29 września (w piątki i soboty), godz. 21.00

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.