Tragiczny wypadek na torach. Ruch pociągów wstrzymany. Na miejscu pracują służby

Między Halinowem, a miejscowością Cisie doszło do potrącenia człowieka przez pociąg Kolei Mazowieckich relacji Mińsk Mazowiecki-Warszawa. Mimo przeprowadzonej akcji ratunkowej mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna. W drodze jest prokurator.

ZTM informuje:

W związku z zablokowanym przejazdem dla pociągów, w okolicach Halinowa, występują utrudnienia w kursowaniu linii KM / R2 i SKM / S2. Możliwe odwołania, opóźnienia oraz skrócenia relacji.

Od godz. 16:40 wprowadzono wzajemne Honorowanie biletów ZTM <> KM, na odcinku Warszawa Zachodnia <> Sulejówek Miłosna

Za utrudnienia przepraszamy.

SKM informuje:

POTRĄCENIE CZŁOWIEKA

AKTUALIZACJA INFORMACJI Z GODZ. 16:30

Szanowni Państwo,

z powodu potrącenia człowieka przez pociąg Kolei Mazowieckich na odcinku Sulejówek Miłosna – Mińsk Mazowiecki, na odcinku Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna występują utrudnienia w ruchu pociągów wszystkich przewoźników.

Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S2 w obu kierunkach, mogą być opóźnione do około 60 minut.

W związku z utrudnieniami, od godz. 16:45 do odwołania wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna – Warszawa Zachodnia.

Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury – spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c