Tragiczny wypadek pod Warszawą. Nie żyje pasażerka motocykla. Ogromne utrudnienia

W godzinach popołudniowych doszło do tragicznego zdarzenia na zjeździe z obwodnicy Góry Kalwarii, nieopodal Warszawy. Według pierwszych informacji, około godziny 15:30, w wyniku wypadku drogowego śmierć poniosła pasażerka motocykla.

Fot. Policja Piaseczno

Uwaga kierowujący – zablokowany zjazd z obwodnicy Góry Kalwarii

Do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym doszło dzisiaj około godziny 15:30 na zjeździe z obwodnicy Góry Kalwarii. Śmierć poniosła pasażerka motocykla. Na miejscu czynności prowadząc policjanci pod nadzorem prokuratora.

Apelujemy o ostrożność oraz wybranie alternatywnej drogi przejazdu” – informuje piaseczyńska policja.

Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe oraz policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora rozpoczęli czynności wyjaśniające okoliczności tragedii.

W związku z prowadzonymi działaniami ratunkowymi oraz czynnościami śledczymi, zjazd z obwodnicy Góry Kalwarii został zablokowany. Policja apeluje do wszystkich kierowców o ostrożność i, o ile to możliwe, wybranie alternatywnej trasy przejazdu.

Tragiczny wypadek jest przypomnieniem o niebezpieczeństwach, jakie czyhają na drogach, zwłaszcza dla użytkowników dwukołowych pojazdów.

 

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]