Ucieczka z miejsca wypadku, zatrzymanie i poszukiwani poszkodowani. Przedziwny wypadek pod Warszawą

Wczoraj w nocy dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie wypadku drogowego, do którego doszło w Hornówku. Gdy policjanci dotarli na miejsce zdarzenia zastali tylko dwoje pasażerów. Jak się okazało, kierowca zaraz po uderzeniu w drzewo, uciekł.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Około 22.40 do dyżurnego komendy w Starych Babicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Hornówku. Na miejsce natychmiast udali się policjanci ruchu drogowego oraz wydziału prewencji. Tam zastali dwoje pasażerów.

Jak się okazało, kierowca chwilę po tym, jak uderzył w drzewo, uciekł pozostawiając swoich znajomych. Świadkowie zdarzenia wskazali funkcjonariuszom kierunek, w którym oddalił się mężczyzna. Ten trop doprowadził mundurowych do domu pasażerów, gdzie odnaleźli kierowcę. 44-latek został zatrzymany.

Pasażerka, okazała się być poszukiwaną w celu ustalenia miejsca pobytu, z obrażeniami ciała przetransportowana została do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność na drogach.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.