Uwaga pasażerowie! Całkowicie wstrzymany ruch na kolei!

Z powodu uszkodzenia sieci trakcyjnej na stacji Wieliszew występują poważne utrudnienia w kursowaniu pociągów. Aktualnie ruch został całkowicie wstrzymany.

SKM informuje:

UTRUDNIENIA W RUCHU

Szanowni Państwo,

z powodu uszkodzenia sieci trakcyjnej na stacji Wieliszew, na odcinku Legionowo – Radzymin wystąpiła całkowita przerwa w ruchu wszystkich przewoźników.

W związku z tym, od godz. 15:40 do odwołania wszystkie pociągi SKM linii S3 i S9 kursują w skróconej relacji do i ze stacji Legionowo. Możliwe są również opóźnienia w obu kierunkach do około 60 minut i odwołania wybranych połączeń.

Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury, spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S3 i S9 oraz KM.

Z powodu uszkodzenia sieci trakcyjnej na stacji Wieliszew, na odcinku Legionowo – Radzymin wystąpiła całkowita przerwa w ruchu wszystkich przewoźników. W związku z tym, od godz. 15:40do odwołania wszystkie pociągi SKM linii S3 i S9 kursują w skróconej relacji do i ze stacji Legionowo. Możliwe są również opóźnienia w obu kierunkach do około 60 minut i odwołania wybranych połączeń. Informacje o aktualnych utrudnieniach i opóźnieniach można znaleźć na portalu pasażera PKP PLK S.A., zarządcy infrastruktury kolejowej 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c