Uwaga! Przyjęli ją do szpitala psychiatrycznego. Wyszła i zaginęła. Może potrzebować pomocy!

Dnia 19.03.2019 roku w Ząbkach zaginęła Wioleta Kur. Zaginiona ma 33 lata i cierpi na zaburzenia psychiczne. Z tego powodu może wymagać pomocy lekarskiej. Siostra zaginionej prosi o pomoc.

Dnia 19.03.2019r. Wioleta, z powodu złego stanu zdrowia, została zabrana do Szpitala Psychiatrycznego w Ząbkach. Jednak tego samego dnia została z niego wypuszczona.

W dniu, w którym została tam zabrana była ostatni raz widziana przez bliskich, do dnia dzisiejszego nie nawiązała z nimi kontaktu. W domu czekają na nią utęsknieni synowie oraz bliscy, którzy od prawie miesiąca jej nie widzieli i nie wiedzą co się z nią dzieje.

Bliskim udało się ustalić, że od dnia opuszczenia przez Wioletę szpitala psychiatrycznego, podróżowała ona w towarzystwie swojego partnera po Polsce. Przemieszcza się pociągami. Byli między innymi w Zielonej Górze, Gnieźnie, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku i Gdyni.

Z relacji partnera wynika, że właśnie w Gdyni, było to 23.03.2019r. stan zdrowia Wiolety pogorszył się i wtedy w ataku paniki wysiadła ona z pociągu na Dworcu Głównym Gdynia i od tej pory nie wiadomo co się z nią dzieje, gdzie jest.

Z informacji do jakich udało się dotrzeć bliskim, wynika że Wioleta około 2-3 tygodnie temu przebywała na terenie dworca w Gdańsku, jednak w tej chwil może być wszędzie…

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą: ROZGLĄDAJCIE SIĘ

‼️Kobieta może potrzebować pilnej pomocy lekarskiej ‼️

Wioleta jest szczupła, ma 170 wzrostu, niebieskie oczy, blond włosy do ramion, może mieć widoczne braki uzębienia gdyż nosi protezę, której mogła się pozbyć. Ubrana była w spodnie moro, jeansowa koszula na długi rękaw i niebieska kurtka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.