Veolia podała, kiedy zakończy naprawę i co się zepsuło

Veolia Energia Warszawa informuje, że stale pracuje nad usunięciem awarii sieci, która miała miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 przy ul. Powsińskiej w Warszawie.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Na miejscu awarii pracuje stale 30 pracowników i ciężki sprzęt. Prace będą prowadzone bez przerwy aż do całkowitego usunięcia awarii.

Według dotychczasowych ustaleń wiadomo, że awarii uległa jedna z dwóch magistrali o średnicy 1100 mm dostarczająca ciepłą wodę z elektrociepłowni na Siekierkach.

Według stanu na godzinę 21.00 ciepło płynie do następujących dzielnic: Wilanów, Tarchomin, Żoliborz, Praga Północ, Bródno, Targówek oraz częściowo dzielnice: Mokotów, Ursynów, Śródmieście, Białołęka i Bielany.

Przewidujemy, że w okolicach godziny 2.00 w nocy nastąpi przywrócenie dostaw ciepła do dzielnic: Praga Południe, Wawer, Wola, Bemowo, Ochota i Włochy.

Przynajmniej do jutra pozostaną bez ciepła mieszkańcy:
• Ursusa
• oraz okolic awarii, czyli w obrębie ulic: Antoniewska, Trasa Siekierkowska, Idzikowskiego, Puławska, Limanowskiego, Gołkowska.

Dzielnica Ursus oraz obszar w obrębie ulic: Antoniewskiej, Trasy Siekierkowskiej, Idzikowskiego, Puławskiej, Limanowskiego i Gołkowskiej są zasilane siecią ciepłowniczą bezpośrednio
z EC Siekierki. Awaria wystąpiła właśnie na tej sieci.

Służby techniczne Veolii Energii Warszawa robią wszystko, aby w ciągu nadchodzącej doby usunąć awarię w tej części sieci.

Usunięcie awarii pozwoli na dostawę ciepła z EC Siekierki do dzielnicy Ursus i w obrębie ulic: Antoniewskiej, Trasy Siekierkowskiej, Idzikowskiego, Puławskiej, Limanowskiego i Gołkowskiej.

Informujemy, że ściśle współpracujemy w tym zakresie z naszym partnerem PGNiG TERMIKA.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.