Wstrząsające nagranie z wypadku w Elżbietowie. Zginęło w nim 5 osób [WIDEO]

W sieci krąży nagranie z wideorejestratora kierowcy, który zatrzymał się, by pomóc  rannym w wypadku w Elżbietowie. Nagranie jest wstrząsające.

Na nagraniu widać moment wypadku i chwilę po nim, kiedy kierowca zatrzymuje się, by udzielić pomocy.

Wideo udostępniamy w celach ostrzegawczych i informacyjnych. Prosimy o powstrzymanie się od osądów w zakresie przyczyn wypadku, ponieważ nie mamy pełnego obrazu sytuacji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem osobowym, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu ciężarowego.

Po zderzeniu wszyscy znajdujący się wewnątrz pojazdu zostali w nim zakleszczeni. Najmłodsze z dzieci było reanimowane, ale nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Policja podaje, że pojazdem kierowała 47-letnia kobieta, która podróżowała ze swoją 9-letnią córką. W aucie znalazła się też 39-letnia pasażerka, która jechała ze swoimi dziećmi w wieku 4 i 7 lat.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c