Zaczęło się! Gigantyczna Promocja w Biedronce: Tylko w Środę 6+6 Gratis!

Biedronka znów przyciąga klientów niesamowitymi promocjami. Już dziś, 10 lipca, w sklepach sieci rozpoczęła się ogromna wyprzedaż, która z pewnością przyciągnie tłumy na zakupy. W ofercie specjalnej znajduje się wyjątkowa promocja 6+6 gratis na wodę źródlaną Żywiec Zdrój oraz oferta 1+1 gratis na poledwicę sopocką Kraina Wędlin.

Fot. Warszawa w pigułce

Woda Żywiec Zdrój w Promocji 6+6 Gratis

Promocja obejmuje wodę źródlaną Żywiec Zdrój o pojemności 1,75 litra, zarówno w wersji niegazowanej, jak i mocno gazowanej. Przy zakupie sześciu butelek, kolejnych sześć otrzymamy gratis, co daje aż dwanaście butelek w wyjątkowej cenie. Regularna cena jednej butelki wynosi 2,89 zł, a teraz, w promocji, kosztuje tylko 1,45 zł za sztukę. To aż 50% zniżki, co czyni tę ofertę niezwykle atrakcyjną.

Poledwica Sopocka Kraina Wędlin w Promocji 1+1 Gratis

To nie koniec atrakcji. Biedronka przygotowała również specjalną ofertę na poledwicę sopocką Kraina Wędlin. Przy zakupie jednego opakowania, drugie otrzymamy gratis. Regularna cena wynosi 6,99 zł za opakowanie 140 g, a teraz możemy nabyć dwa opakowania w tej samej cenie. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w ulubione wędliny w połowie ceny.

Warunki Promocji

Promocje obowiązują tylko dzisiaj, 10 lipca, i są dostępne do wyczerpania zapasów. Aby skorzystać z oferty, konieczne jest posiadanie karty Moja Biedronka lub aplikacji mobilnej. Na wodę Żywiec Zdrój obowiązuje limit 12 butelek na kartę, natomiast na poledwicę sopocką limit wynosi 2 opakowania na kartę.

Zakupy w Środę w Biedronce

Z tak wyjątkowymi ofertami, Biedronka z pewnością przyciągnie wielu klientów. Tłumy ruszą na zakupy, aby skorzystać z atrakcyjnych cen i zaopatrzyć się w zapasy na dłuższy czas. Promocje tego typu są doskonałą okazją, aby zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się wysokiej jakości produktami w niższych cenach.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i udajcie się do najbliższej Biedronki, aby skorzystać z gigantycznej promocji 6+6 gratis na wodę Żywiec Zdrój oraz 1+1 gratis na poledwicę sopocką Kraina Wędlin. Pamiętajcie, oferta obowiązuje tylko dzisiaj!

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]