Zaginęła 37-letnia Pani Agata. „Istnieje zagrożenie życia i zdrowia”

Zaginęła 37-letnia Agata Puchała. Jak pisze strona Zaginieni Cała Polska, istnieje zagrożenie życia i zdrowia kobiety i może ona potrzebować pilnej pomocy.

 Zaginiona Agata Puchała jest mieszkanką miejscowości Kobyłka w powiecie wołomińskim.

Pani Agata w czwartek 6 maja 2021 roku udała się w odwiedziny do swojego kolegi w Warszawie. Około godziny 14:00 spotkała sie ze swoim synem na ul. Aleja Dzieci Polskich 20 w Warszawie. Wręczyła mu swój telefon po czym się rozstali.

Był to ostatni kontakt z zaginioną. Od tamtej chwili nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie skontaktowała się z rodziną. Zaginiona ma przy sobie dokumenty. Szpitale zostały sprawdzone.

Rysopis:

  • Wzrost: 165 cm,
  • Budowa ciała: szczupła,
  • Oczy: niebieskie,
  • Włosy: blond, kręcone,
  • Znaki szczególne: blizna na brzuchu po cesarskim cięciu oraz po usunięciu wyrostka, na stopie blizna po zabiegu oraz blizna na kolanie.

W dniu zaginięcia ubrana była w granatowe jeansy, granatowe buty oraz koszulkę.
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt Komisariatem Policji w Kobyłce przy ulicy Ks. Marmo 13 05-230 pod numerami telefonu 47 724 78 46 lub 47 724 78 47. Ewentualnie z numerem alarmowych 112.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c