Zofia Klepacka puszczała petardy o 6 rano na pamiątkę Zmartwychwstania [WIDEO]

O 6 rano w kościołach odbywa się Rezurekcja, wtedy też  odbywa się uroczyste nabożeństwo w Kościele katolickim, połączone z procesją, którego celem jest obwieszczenie światu Dobrej Nowiny o zmartwychwstaniu Jezusa.Zofia Klepacka – polska windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie postanowiła uczcić ten moment petardami.

Zdania na temat tych działań są podzielone:

„Prawdziwa wiara jest w sercu a nie na pokaz jeden wjeżdża autem na powiazki druga strzela z petard a szary człowiek wyjdzie po zapałki i 10000 mandatu” – pisze Pan Dariusz.

„Stara, to nie stadion tylko ulica. Myślisz, że Maria Magdalena zapitała przez ulicę Jerozolimy z fajerwerkami krzycząc „Jezus zmartwychwstał?” – pisze Pan Przemysław.

Są i głosy przeciwne, broniące sportsmenki:

Ludzie (przynajmniej większość) cieszą się jak nadzy w pokrzywach w takiego Sylwestra. Ale kiedy jest naprawdę powód w pamiątkę Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa to niektórym z nich radość innych się nie podoba. Boją się czegoś?” – pisze Pan Paweł.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.