Mirosław Tkacz nadal poszukiwany, są nowe fakty. Tak ubrany był w dniu zaginięcia

„Kochani tak własnie był ubrany Mirosław Tkacz w dniu zaginięcia w dniu 11 grudnia 2016 r.” – pisze Magdalena Stolarczyk, która zaangażowała się w poszukiwania przyjaciela.


Fot. Magdalena Stolarczyk

O zaginionym Mirosławie Tkaczu pisaliśmy pod koniec grudnia. Post na Facebooku udostępniono niemal 2 tys. razy, co na pewno przyczyniło się do uzyskania kilku informacji. Każda, nawet najmniejsza, przybliża rodzinę do wyjaśnienia sprawy zaginięcia.

„Do tej pory niestety nie udało się ustalić nic konkretnego, choć sygnały przekazane nam od osób z różnych stron kraju są obecnie bardzo wnikliwie sprawdzane. Mianowicie podobna do Mirka osoba była widziana w: Malborku Dworzec PKP, w pociągu relacji Warszawa – Gdynia, Jastarnia okolice dworca PKS oraz okolice Olecka – Świętajno. Obecnie są sprawdzane monitoringi. Jedno jest potwierdzone na pewno w dniu 11 grudnia monitoring zarejestrował Mirosława na Dworcu PKP w Skierniewicach i to był faktycznie Mirek. Bardzo dziękujemy za ogrom wsparcia i pomocy. Każda informacja jest na wagę złota”.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.