25-letni policjant zginął w wypadku drogowym. Funkcjonariusze ustalają okoliczności wypadku

Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku drogowego w którym zginął młody policjant. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu dróg w Leszczydole Nowinach.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

„Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi – post. Damiana Kajmy z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie” – pisze policja i składa kondolencje najbliższym.

Do zdarzenia doszło we wtorek, kilka minut po godzinie 11 w miejscowości Leszczydół Nowiny, na skrzyżowaniu drogi powiatowej z ulicą Akacjową i ul. Wyszkowską.

Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 68-letni kierowca samochodu ciężarowego, w trakcie wykonywania skrętu w lewo zajechał drogę jadącemu z przeciwnego kierunku kierowcy seata co doprowadziło do zderzenia samochodów.

Niestety, pomimo prowadzonej na miejscu przez ratowników medycznych akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia kierowca seata.

Miał tylko 25 lat. Zaledwie dwa tygodnie temu ukończył szkolenie podstawowe w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. „Zawsze był uśmiechnięty, pełen empatii, miał wiele pasji i planów życiowych. Nigdy nie odmówił pomocy koleżankom i kolegom. Był gotowy by nieść pomoc drugiemu człowiekowi nawet z narażeniem własnego życia” – tak wspominają go w rozmowach młodzi funkcjonariusze z CSP Legionowo.

Policjanci apelują do kierowców o wzajemny szacunek, zachowanie rozsądku, pokorę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.