5 osób nie żyje. Prokuratura ustaliła wstępnie kto zawinił w wypadku pod Sochaczewem

Prokuratura ustaliła wstępnie, że sprawcą tragicznego wypadku w którym zginęły dwie kobiety i troje dzieci była 47-letnia kobieta kierująca autem osobowym.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Według policji oraz władz lokalnych skrzyżowanie było dobre oznakowane. Znajdują się tam dwa znaki ostrzegawcze, a przy wjeździe na drogę dodatkowo znak „stop”. Poza tym są też pasy wydające dźwięk przy ich przejechaniu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem osobowym, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu ciężarowego.

Po zderzeniu wszyscy znajdujący się wewnątrz pojazdu zostali w nim zakleszczeni. Najmłodsze z dzieci było reanimowane, ale nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Policja podaje, że pojazdem kierowała 47-letnia kobieta, która podróżowała ze swoją 9-letnią córką. W aucie znalazła się też 39-letnia pasażerka, która jechała ze swoimi dziećmi w wieku 4 i 7 lat.

W sieci pojawiło sie też nagranie z wideorejestratora kierowcy, który jechał za ciężarówką.

Źródło: TVN Warszawa


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c