Centrum handlowe: Jest nam bardzo przykro…

Wczoraj opisaliśmy sprawę psa zamkniętego w aucie na parkingu jednego ze stołecznych centrów handlowych (http://warszawawpigulce.pl/pies-zamkniety-w-samochodzie-blyskawiczna-interwencja-policji-i-weterynarza/).  Dzięki szybkiej akcji policji i lekarza weterynarii, który był na miejscu zdarzenia i za pomocą skonstruowanego przez siebie urządzenia wydostał zwierzę z samochodu nie stało się najgorsze. Dziwi jednak opieszałość centrum, które mimo próśb świadków nie chciało wywołać właściciela psa i uczyniło to dopiero na polecenie policji.

Fot. Legwet - Lecznica Weterynaryjna / Facebook

Fot. Legwet – Lecznica Weterynaryjna / Facebook

Internauci jak zwykle nie zawiedli i na profilu Facebookowym galerii dali wyraz swojemu niezadowoleniu. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać:

Arkadia

Fot. Facebook

Mamy nadzieję, że nagłośnienie sprawy skutecznie uwrażliwi placówki handlowe na tego typu sytuacje. Tym razem  wszystko skończyło się dobrze. Co by się jednak stało, gdyby nikt nie zareagował w porę?

 

 

 

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.