Ciężko chory Emil zebrał pieniądze na operację ratującą mu życie! Dziękujemy! [WIDEO]

O Emilu pisaliśmy dwukrotnie, mimo, że chłopiec nie jest z Warszawy. Astronomiczna kwota, jaką musiał zebrać na operację wymagała wysiłku całej Polski. Dziękujemy, że i Wy go wsparliście!

„Kochani udało się!

Kolejny raz wspólnie udowodniliśmy, że nie ma rzeczy niemożliwych. To, że po drodze rozdeptaliście internety tylko pokazuje, jaką potegą jesteście. Wpłaty cały czas spływają i zakolejkowane będą uwidaczniane na zbiórce ( efekt uboczny Waszego ogromnego zaangazowania). Kilkaset tysięcy osób zwróciło się w stronę jednego chłopca, by okazać mu solidarność i podać pomocną dłoń. Niespotykany, piękny gest, który przyniósł Emilowi szansę na życie. Dajecie radę. 

Dziękujemy. 

Dziekuję również całemu zespołowi, którego zaangażowanie podważa teorię iż bez snu człowiek nie może funkcjonowac. Jak widać idzie nam to wyśmienicie :)” – pisze mama Emila.

Jeszcze z samego rana nie było do końca wiadomo czy uda się uzbierać wszystkie środki. Do końca zbiórki zostało bowiem 12 godzin i 200 tys. zł. Teraz wiadomo, że dla siły połączonych ludzkich serc nie ma granic. Wiele osób czekało na ostatnią chwilę i po 23.00 ciężko było załadować stronę. Na szczęście się udało i Emil przejdzie operację w Stanach Zjednoczonych ratującą mu życie. Trzymamy kciuki!

Więcej o Emilu i jego walce z chorobą przeczytacie na stronie zbiórki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c