Consolatyna – duchowy lek antydepresyjny po utracie dziecka. „Skład: pojednanie z Bogiem”

Wydawnictwo Św. Stanisława BM znane jest z nietypowych akcji i produktów, które mogą dotrzeć do młodzieży. Nikt chyba jednak nie spodziewa się duchowego leku wydawanego bez recepty, który wskazany jest po utracie dziecka.

Consolatyna. Fot. Producent

Consolatyna. Fot. Producent

Na wstępie od razu mówimy, że firma jest z Krakowa. Niedawno była jednak w Warszawie, by na targach książek reklamować swoje produkty. Consolatyna to produkt w skład którego wchodzą: „Ikona Matki Bożej, modlitewnik i Pojednanie z Bogiem, sobą i utraconym dzieckiem”.

Rozumiemy, że ma to zachęcić do modlitwy po utracie dziecka, ale mało to śmieszne, bo poronienie lub śmierć dziecka to nie temat do żartów. Zdziwienie budzi także opis napisany w zabawnym tonie:

Wskazania do stosowania:
Utrata dziecka, poronienie naturalne, poczucie winy, lęki i stany depresyjne po utracie dziecka, przerwanie ciąży, syndrom poaborcyjny, in vitro.

Sposób dawkowania:
Do codziennego użytku o dowolnej porze dnia i nocy (przedawkowanie niemożliwe).

Termin ważności:
Lek nie ulega przeterminowaniu.

Ten cudowny produkt kosztuje 9,90. Rozumiemy, że trzeba znaleźć nowatorskie metody, by dotrzeć do młodych, ale czy naprawdę musimy to robić w taki sposób?


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c