Dołączmy się do akcji i podarujmy trochę radości ciężko chorym dzieciom z CZD

Grupa przyjaciółek w porozumieniu z Centrum Zdrowia Dziecka organizuje akcję „Podaruj Prezent Ciężko Chorym Dzieciom Centrum Zdrowia Dziecka”. Dziewczyny chcą wyręczyć Mikołaja i dostarczyć ciężko chorym dzieciom trochę radości w Święta.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„Święta to czas radosnych chwil z rodziną i najbliższymi. Niestety nie dla wszystkich. W tym roku organizujemy zbiórkę podarunków dla dzieci i młodzieży, które święta spędzą w szpitalnych łóżkach w klinice Onkologii Dziecięcej w Centrum Zdrowia Dziecka, Transplantacji, Chemioterapii”piszą organizatorki w wydarzeniu na Facebooku.

„Wierzymy w to, że ten niewielki gest dla każdego z Nas będzie wielkim dla każdego chorego pacjenta. Pozwólmy im choć na jeden dzień zapomnieć o chorobie. Dać im poczucie, że jesteśmy blisko, że mogą na nas liczyć. Akcja prowadzona jest za zgodą Centrum Zdrowia Dziecka” – dodają pomysłodawczynie.

Co zbieramy?

Zabawki, książki, pluszaki , kolorowanki, gry planszowe, układanki, puzzle, inne zabawki. Również słodycze zwykłe i bezglutenowe.

Dla kogo?

Klinika Onkologii Dziecięcej Centrum Zdrowia Dziecka,
Odział Transplantacji,
Odział Chemioterapii

Miejsce zbiórki?

iMe, ul. Twarda 18 , bud Spectrum XIIp., Warszawa

Cztery Smaki
Kombatantów 64, Sulejówek

W jakich godzinach?

11:00 – 17:00 od wtorku do środy.

Akcja ma dwie tury. Pierwsza Mikołajkowa – do 6 grudnia
Kolejna do 15 grudnia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c