Fundacja Futrzaki prosi o wsparcie. Bez tego 90 kotów nie przeżyje zimy!

Fundacja futrzaki robi kawał dobrej roboty. Ratuje psy, koty, ujmuje czworonogi, które są zagrożeniem dla człowieka, stara się znaleźć przyczynę agresywnego zachowania zwierząt. Nigdy nie krzywdzi i zawsze pomaga. Niestety pracuje często ponad swoje siły. Teraz zabrakło teraz środków na pomoc dla kotów. Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zimaciezkiokresdlazwierzat.

Fot. Ratujemy Zwierzaki

Mamy pod opieką koty, kilka stad – sterylizujemy, kastrujemy, leczymy – jeśli koty nie są dzikie, szukamy im domów (mamy dom tymczasowy z którym współpracujemy).

Często też koty wypuszczamy w miejsce bytowania, obecnie pod naszą opieką jest około 90 kotów wolnożyjacych, zaprzyjaźnione karmicielki zgłaszają now

e koty w stadzie, chore. Karmicielki odzywają się również w przypadku gdy karma się kończy. Swoją „przygodę” z kotami zaczynaliśmy kilka lat temu stado schorowanej starszej Pani liczyło około 30 kotów, wszystkie podrzucone :/

Zaczęliśmy dokarmiać i tak jest do dziś – doszły kolejne zgłoszenia o kotach wolno żyjących i prośbami o pomoc. Przy współpracy z gminą i innymi organizacjami koty również zostały wysterylizowane na miejscach wskazanych są stałe karmicielki.

Fot. Ratujemy Zwierzaki

W przypadku kotów ze stacji benzynowej okazało się ze prócz nich w tej samej lokalizacji jest 15 kotów które dokarmia starsza pani. Koty zostały odłowione, wysterylizowane wypuszczone w miejsce bytowania. Kotka ze stacji gazu była z małymi, maluchy są już w nowych domach – kotka czeka na nowy dom w domu tymczasowym z którym współpracujemy.

Kotów zgłaszanych ciągle przybywa 🙁

Problemy z karmą niestety są ogromne – pisaliśmy do kilku firm prośby o wsparcie niestety bez rezultatu 🙁 Potrzebujemy zakupić karmę i zabezpieczyć koty do końca zimy. Każdy grosz jest dla nas ważny w tym wypadku.

Fot. Ratujemy Zwierzaki

Jeśli mamy „nadwyżkę” karmy zazwyczaj się dzielimy z innymi teraz niestety środki na zakup jej się skończyły 🙁

Za każde wsparcie będziemy wdzięczni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c