Gdzie w Warszawie powstanie kolejny Woolworth? Mamy informacje! [TYLKO U NAS]

Pierwszy sklep Woolworth otworzył się w Warszawie. Docelowo w całym kraju ma być ich aż 400. Wiemy, gdzie może otworzyć się kolejny.

Fot. Warszawa w Pigułce

Deklaracje padły podczas otwarcia pierwszego punktu w Forcie Wola. Właściciele chcą, żeby sklepy pojawiły się w miarę równomiernie w całej Warszawie.

Następny punkt otworzyć ma się na prawym brzegu Wisły, najprawdopodobniej na Pradze lub Targówku, ale dokładna lokalizacja nie jest jeszcze znana.

Sprawdzanych jest kolejnych 5 punktów. Łącznie więc w krótkim czasie w Warszawie ma powstać 6 sklepów.

Nowa sieć konkurowała będzie m.in. z Kikiem, Tedi, Pepco czy Dealzem

Pierwszy sklep powstał w Forcie Wola. Podzielony jest zarówno tematycznie, jak również, co jest nowością na rynku polskim, cenowo. Cena widoczna jest nad każdym regałem, a wszystko co jest na nim ma taką samą cenę, niezależnie co tam się znajduje.

Na półkach znajdziemy wszystko, co dobry sklep wielobranżowy może zaoferować, czyli wyposażenie domu, pościel, dział dla niemowląt, elektronikę, AGD, wyposażenie kuchni, domu, odzież czy wyposażenie biurowe.

Otwarcie zaplanowane jest już na piątek, 26 maja.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]