Gest warszawiaka wzruszył internautów [AKTUALIZACJA – FILM]

Na blogu Reżyser Życia ukazała się historia starszej Pani i chłopaka, który podarował jej coś, czego ona szukała od dawna. Niby nic, ale jednak jest to po prostu bardzo miłe. Wpis w błyskawicznym tempie opanował internet.

Fot. Reżyser Życia

Fot. Reżyser Życia

Bloger relacjonuje historię, której sam był świadkiem. Miała ona miejsce w tramwaju:

„Starsza Pani do siedzącego obok chłopaka:
-przepraszam a skąd ma Pan ten odblask taki? (wskazuje palcem na znaczek odblaskowy na jego plecaku)
-a nie wiem nawet, pewnie w internecie kupiłem
-aha…bo ja szukam takiego bo często chodzę po zmroku z psem i boje się, że mnie auta nie widzą…a w jakimś sklepie ja to dostanę?
-pewnie też,może w kioskach są.
-aha, dziękuję.
Mija parę sekund ciszy i chłopak:
-Pani da swój plecak, dam Pani ten mój
I zapiął swój znaczek odblaskowy na staruszki plecak Emotikon smile Mały gest a jakoś dzień wydaje się lepszy. Faith in humanity restored”

Wpis zyskał w bardzo szybkim tempie ponad 2 500 ponownych udostępnień, a lubi go niespełna 80 000 osób. Rzeczywiście, przywraca wiarę w ludzi, szczególnie w świetle ostatnich bójek w środkach komunikacji miejskiej.

[AKTUALIZACJA] Daniel Rusin, autor bloga „Reżyser Życia” odnalazł człowieka, który wykazał się sercem dla starszej Pani:

„Miłym człowiekiem okazał się Marcin, nauczyciel w jednej ze chrześcijańskich szkół w Warszawie. W poniedziałek chcę go odwiedzić i dać jemu oraz jego podopiecznym kilka prezentów. W imię tego, ze dobra karma wraca :)” Autor pochwalił się również, że wpis miał zasięg 4 mln użytkowników.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.