Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie [WIDEO 360° 4K]

W tym roku Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie kończy 25 lat. Z tej okazji Strefa Inwestorów zaprezentowała specjalny film, w technologii 360°, w którym można zobaczyć wnętrze budynku giełdy. Na wideo jest sala notowań, giełdowy dzwonek oraz byk – symbol hossy.

W filmie #GPW360 po giełdzie widzów oprowadzana jeden z jej pracowników, który jest związany z rynkiem finansowym od 25 lat i brał udział w pierwszych sesjach giełdowych. Na 5-minutowym filmie można zobaczyć m.in. obecną siedzibę GPW, przy ulicy Książęcej 4 w Warszawie, salę notowań, giełdowego byka, czy dzwonek, służący do sygnalizowania początku i końca sesji giełdowej. Oprócz zwiedzania nowoczesnego centrum giełdowego, jest także moment refleksji – spojrzenie na pierwszą siedzibę giełdy, dawny budynek Komitetu Centralnego PZPR.

Wideo zostało przygotowane przez redakcję serwisu Strefa Inwestorów, pod kierownictwem Pawła Biedrzyckiego: https://StrefaInwestorow.pl

Wsparcie merytoryczne: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, http://gpw.pl.

Po Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oprowadzał jej pracownik, Bogdan Kornacki.

Dźwięki do filmu na licencji SFX (Multi-Use) udzielonej przez Envato Market dla JPP Group Sp. z o.o.:http://audiojungle.net/licenses/terms…” -czytamy w opisie filmu


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c