Gwiazda jeździła sporym dieslem. Teraz reklamuje komunikację miejską za ogromną sumę!

Podczas światowego Dnia bez Samochodu Grażyna Wolszczak zareklamowała jazdę komunikacją miejską. Jak się okazuje za niemałe pieniądze. Wcześniej jeździła samochodem, który palił jak smok.


zaprzyjaźniam się więc z komunikacją miejską.
Okazuje się, że to nadspodziewanie łatwe! Wpisuję na stronie @wtp_warszawa miejsce, do którego chcę dotrzeć i za chwilę wiem, skąd i o której odjeżdża mój autobus/tramwaj/metro oraz wiem, o której dotrę na miejsce. I to działa!!! Co do minuty! 😁💪🏽😍🚀
 
Nie będę udawać – kocham siedzieć za kierownicą mojego auta! Kocham ten dreszczyk przed ruszeniem w trasę, jakby wraz z wyjazdem na obwodnicę zaczynała się przygoda! Może nie jakaś ekstremalna, ale jednak. Ważne, że mój samochód spełnia rygorystyczne normy ekologiczne (WLTP). To stare diesle, te sprowadzane kiedyś masowo „trupy” trują bardzo.  A jeszcze gorsze są „kopciuchy”, czyli stare piece,  najbardziej chyba odpowiedzialne za rakotwórczy smog. Dlatego miasta (Warszawa na pewno) dopłacają do wymiany starych pieców na nowe.” – czytamy na Instagramie aktorki.

Wśród internautów zawrzało:

kiedy jesteś tak oderwana od rzeczywistości, że jesteś pod wrażeniem, że możesz sprawdzić kiedy przyjedzie autobus i o której będziesz na miejscu…cringe” – pisze jeden z obserwatorów.

Gratuluje 👏 nauczyła się Pani jeździć autobusem😂 co będzie następne ? Trzepanie dywanu czy może obieranie ziemniaków? Może tez okaże się to nadspodziewanie proste, powodzenia w odkrywaniu życia na nowo😉 pozdrawiam” – pisze Pan Adam.

Krystian Głuch, społecznik, postanowił dowiedzieć się od Urzędu Miasta Warszawa ile zarobiły gwiazdy. 4 influecencerów dostało 20 tysięcy złotych do podziału za cztery opublikowane przez nich posty.

Tymczasem zdewastowane centrum miasta straszy bazgrołami:

Lista wstydu: Niezwykłe miejsce z duszą i kamienica-świadek historii pomazane i popękane [WIDEO]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c