IKEA w Blue City rekrutuje! Wiemy ile możesz zarobić

Przecieki mówią, że już za tydzień, 23 pażdziernika, w Blue City otworzy się nowa IKEA. Sieć poszukuje pracowników. Na portalach społecznościowych pojawiły się oferty pracy.

Fot. Pixabay

Kogo poszukuje sieć? Jak udało się dowiedzieć serwisowi WP Finanse, potrzeba kandydatów na dwa stanowiska.

Pierwsze to pomoc w kuchennej restauracji, czyli tzw. „praca na zmywaku”. Tutaj stawka zaczyna się od 14 zł za godzinę na rękę.

Drugie stanowisko to dbanie o porządki na półkach. Tutaj stawka wynosi 12 zł na godzinę.

Piszemy „zaczyna się”, bo okazuje się, że nie są to sztywne wynagrodzenia. Sieć zapewnia, że jezeli ktoś ma zapał do pracy i umie łądnie wysławiać się w języku polskim, może się potargować.

Co ważne, umowa jest na pełen etat, po 8 godzin dziennie na umowę o pracę.

Nowa IKEA w Blue City to nie tylko kolejny punkt, to także duże zmiany w organizacji. Przede wszystkim zmieni się układ. Jeżeli idziemy np. po żarówkę, nie będziemy musieli przejść znanej do tej pory ścieżki, ale możemy po prostu iść wprost do produktu.

Nowy format ma też jednak swoje minusy, ponieważ asortyment również będzie mniejszy. Nie dotyczy to bistro, którego asortyment zrobi się bardziej urozmaicony. Poza klopsikami i rybą, czyli klasykiem, będą też kanapki z wypiekanego na miejscu chleba, dania wegetariańskie czy sałatki i koktajle owocowe oraz warzywne.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.