Jeszcze dwie edycje spacerowykładów po Łazienkach. Najbliższy w tę sobotę!

Portal Warszawski kontynuuje zapisy na wycieczki po Łazienkach. Do tej pory odbyły się dwie edycje, które cieszyły się ogromną popularnością. Najbliższa, trzecia edycja już w tę sobotę.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„W zeszłym roku zaczęliśmy ekskluzywne, limitowane spacery (w grupie po 25 osób) w formie wykładów po najpiękniejszym, królewskim, warszawskim Parku Łazienkowskim. Cieszyły się one niezwykłym zainteresowaniem. W tym roku w idziemy za ciosem i kontynuujemy ten projekt. Jednakże forma owych spacerów będzie rozszerzona o nowe zagadnienia, dotyczące epoki stanisławowskiej; idea ogrodów romantycznych, architektura parku Łazienkowskiego na tle innych zespołów pałacowych w Europie, masońska idea piękna, rzeźba a królewski wizerunek, kolekcja malarstwa, teatr stanisławowski inne – jednym słowem jak rozumieć i czytać wielki manifest artystyczny oraz dorobek króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Jednym słowem, Warszawa a Poniatowski!

Te „spacerowykłady” odbywają się będę we wnętrzach obiektów znajdujących się na terenie Łazienek, poza Białym Domkiem, który na czas zimy jest zamykany!

Zapraszamy zatem Wszystkich miłośników wielkiej sztuki, serdecznie na ekskluzywne, limitowane całkowicie autorskie „spacerowykłady”, w małych 25 osobowych grupach po sztuce i zbiorach w Łazienkach Królewskich. Przypominamy, że po Wilanowie jest to praktycznie w 100% oryginalny układ pałacowo-parkowy.

Mimo, że Łazienki mają swoich przewodników dostaliśmy niezwykłą możliwość oprowadzania Was w trzech terminach. Każdy spacer trwa do 3,5 godzin!

Najbliższy spacerowykład odbędzie się 19.11.2016 – godz. 11.00, a kolejny 27.11.2016 – godz. 11.00

Obejrzymy wszystkie dostępne najważniejsze obiekty i poznamy ich historię od podszewki – Oranżerię, Galerię Rzeźb, Teatr Stanisławowski i Pałac na Wodzie.Jeżeli są Państwo zainteresowani spacerem prosimy o maila, rezerwacje i wpłatę, gdyż możemy oprowadzać maksymalnie do 25 osób! Musimy zrobić listy.

KONTAKT, REZERWACJE: [email protected]
CENA spaceru 25 zł / 1 os. (w tym: koszt zestawu głośnomówiącego oraz licencjonowany miejski przewodnik Daniel Echaust, specjalizujący się w sztuce okresu Stanisławowskiego, twórca i autor Portal Warszawski, żyjący z Łazienkami za pan brat i zakochany w Łazienkach.

Spotykamy się przed Pałacem na Wodzie!

To będzie niezwykłe przeżycie. Serdecznie zapraszamy!!!
Portal Warszawski”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c