Już jutro Warsaw Mineral Expo 2016. Wszyscy nasi czytelnicy wchodzą za darmo!

Od 5 do 6 marca 2016 roku, Pałac Kultury i Nauki to obowiązkowy punkt na mapie Warszawy dla każdego wielbiciela biżuterii i kamieni szlachetnych. Wszystko za sprawą szóstej edycji Warsaw Mineral Expo – największej w Europie Środkowo-Wschodniej giełdy minerałów i biżuterii, liczącej ponad 400 wystawców z kilkunastu  krajów. Nasi czytelnicy wchodzą na nią za darmo!

Fot. Warsaw Mineral Expo

Fot. Warsaw Mineral Expo

Na hasło: „Warszawa w Pigułce” wszyscy nasi czytelnicy za darmo dostają wejściówkę! Wejściówek jest kilkaset i powinno starczyć dla wszystkich, jednak pamiętajcie, ze organizator może zastrzec, ze w przypadku ogromnego zainteresowania darmowych wejściówek może po prostu zabraknąć!

Oprócz części komercyjnej, na 8000 m2, organizatorzy przygotowali specjalną strefę dla dzieci oraz przestrzeń młodych projektantów, dedykowaną nadchodzącym trendom branży jubilerskiej.

Tegoroczna edycja Warsaw Mineral Expo organizowana jest już po raz szósty, ale jej tradycja sięga roku 1984 i ma swoje korzenie w targach organizowanych w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie każdego roku przyciąga ponad 20 000 odwiedzających, w tym przedstawicieli państw, gwiazdy i media. Targi to wyjątkowa możliwość zakupu i obejrzenia jedynych w swoim rodzaju eksponatów jubilerskich oraz mineralogicznych. Części komercyjnej towarzyszą dodatkowe atrakcje, przygotowane dla odwiedzających.

Z entuzjazmem obserwujemy wzrost popularności branży jubilersko-mineralogicznej w Polsce i staramy się by każda kolejna edycja Warsaw Mineral Expo była ciekawsza od poprzedniej. Rodziny zapraszamy do specjalnie przygotowanej strefy edukacyjnej dla dzieci, w której maluchy pod opieką pedagogów mają szansę w kreatywny sposób poznać świat geologii. Z kolei wielbicielom trendów proponujemy strefę młodych projektantów biżuterii, w której zdolni twórcy prezentują swoje oryginalne prace. To właśnie tam dowiemy się co będzie modne w 2016 roku – mówi Grzegorz Sobieszek, organizator Warsaw Mineral Expo.

Warsaw Mineral Expo to miejsce spotkań największych firm jubilerskich z całego świata, artystów, rzemieślników, złotników, wielbicieli geologii i niezwykłych osobowości. Wśród wystawców można spotkać sprzedawców najdroższych kamieni w Europie, których wartość sięga nawet kilkuset tysięcy złotych, pozyskiwaczy i sprzedawców meteorytów, słynnych polskich poławiaczy bursztynu, czy światowych potentatów w obróbce minerałów. Każdy odwiedzający tegoroczną edycję giełdy ma również możliwość wzięcia udziału w losowaniu wyjątkowej nagrody – diamentu o wartości 3000 zł. Dodatkową atrakcją jest prezentowany po raz pierwszy w Polsce, unikatowy eksponat skamieniałego krokodyla Dyrosaurus phosphaticus, który żył w eoceńskim morzu około 55 mln lat temu! Okaz pochodzi z Maroka i ma ponad 1,5 metra długości.

Dla większości naszych wystawców, praca to również największa pasja, która zajmuje większość życia. Każdy przedmiot ma swoją historię, niepowtarzalny charakter i indywidualny proces obróbki. To zaangażowanie przekłada się na zupełnie inne relacje sprzedawca-klient, przypominające momentami wizytę w pracowni wybitnego znawcy i miłośnika tej branży. Podsumowując, Warsaw Mineral Expo to zaproszenie dla wszystkich do poznania fantastycznego świata minerałów, kamieni szlachetnych i unikalnej biżuterii – dodaje Grzegorz Sobieszek .

Więcej na temat Warsaw Mineral Expo można znaleźć pod adresem www.mineralexpo.pl oraz na Facebooku pod adresem www.facebook.com/events/211952169141735/


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c